DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, OKOLÍ

Místo konání

WELLNESS RESORT ENERGETIC****, Rekreační 1037, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Mapa

Ubytování

Účastníci si ubytování zajišťují sami.

Wellness Resort ENERGETIC****

Nachází se v poklidné části Rožnova pod Radhoštěm, na úpatí hory Kozinec. Je tvořen čtyřhvězdičkovým hotelem Energetic, depandancí Forman a valašskou kolibou Kordulka.

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirpool, finská sauna, parní lázeň), volný vstup do hotelového fitness centra, Wifi/lan připojení k internetu a parkování u hotelu.

Wellness Resort Energetic a Depandance Forman nabízí 54 pokojů.

Více na: http://www.hotel-energetic.cz/

 

Ceny ubytování pro účastníky konference

dvoulůžkový pokoj/noc 2 600 Kč
dvoulůžkový pokoj/noc/1os. 2 200 Kč
jednolůžkový pokoj/noc 1 600 Kč

           
     
             

 

Depandance FORMAN***

Dependance penzion Forman je neméně oblíbený sourozenec hotelu Energetic, který poskytuje svým návštěvníkům pohodlí a útulné prostředí za příjemnou cenu. Od svého většího sourozence se mu dostává plné podpory ve formě přístupu do wellness a fitness v ceně ubytování a samozřejmostí je i profesionální zastání v podobě restaurace hotelu Energetic.

Další možnosti ubytování v okolí

Beskydský hotel RELAX***

Nachází se na okraji malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Všechny hotelové pokoje mají balkon a jsou vybavené posezením, satelitní TV, Wifi a vlastní koupelnou. Info@hotelrelax.cz, +420 571 648 105. Vzdálenost 1,1 km od hotelu Energetic. (20 min. chůze nebo 2 min. autem)

Hotel EROPLÁN****

Hotel Eroplán**** SUPERIOR nabízí ubytování ve 46 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, dvou malých apartmá a v luxusním apartmá s whirlpoolem, zimní zahradou a překrásným výhledem na Beskydy. rezervace@hoteleroplan.cz, +420 571 648 014. Vzdálenost 2,2 km (35 minut chůze nebo 3,5 min autem od hotelu Energetic).

Wellness & Spa Hotel HORAL****

Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm nabízí moderní a prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační bazén. recepce@horalhotel.cz, +420 571 648 343. Vzdálenost 2,5 km (39 min chůze nebo 4 min autem od hotelu Energetic).

ANDĚL Penzion a Café

Penzion nabízí 9 dvoulůžkových pokojů v příjemném rodinném prostředí. Info@penzion-andel.cz, +420 602 541 112.

Strava

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Obědy, Coffee Breaky a Společenský večer jsou zajištěny v hotelu Energetic**** a jsou zahrnuty v konferenčním poplatku. 

Doprava

Zajímavá místa v okolí hotelu

V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst např. Valašské muzeum v přírodě, Pustevny i návštěva sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion)

Pěší vzdálenost:
Valašské muzeum v přírodě (1,4 km), Zřícenina hradu Rožnov (3,2 km), Barokní kostel Všech svatých (2,2 km), Krytý bazén s tobogánem (3 km)
 

Nad 5 km:
Pustevny (pěšky 11 km, autem 20 km), Hora Radhošť (6,9 km),
Gibon park (13 km), Přehrada Bystřička (23 km),

Více informací o Městě Rožnov