DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, OKOLÍ

Místo konání

Beskydský hotel RELAX, Lesní 1689, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Mapa

Doprava

Ubytování

Účastníci si ubytování zajišťují sami.

Beskydský hotel RELAX***

se nachází na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštěm. Je situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města.

Nabízí ubytování v útulně zařízených pokojích s bezplatným internetem, TV a vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů má balkón s posezením a krásným výhledem do okolí.

V hotelovém wellness se nachází vyhřívaný plavecký bazén s protiproudem a saunou. Můžete zde využít širokou nabídku masáží a vodoléčby. V areálu hotelu najdete také venkovní bazén, fitcentrum, kuželnu, tenisový a volejbalový kurt.

 

Pro účastníky konference je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny.

Cena pobytu za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji    950 CZK / osoba
Cena pobytu za 1 osobu v jednolůžkovém pokoji 1 550 CZK / osoba
   

Pokoje jsou v hotelu rezervovány do 15. září 2022.

Více na: http://www.hotelrelax.cz

Strava

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Obědy, Coffee Breaky a Společenský večer jsou zajištěny v beskydském hotelu RELAX*** a jsou zahrnuty v konferenčním poplatku. 

Zajímavá místa v okolí hotelu

V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst např. Valašské muzeum v přírodě, Pustevny i návštěva sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion)

Pěší vzdálenost:
Valašské muzeum v přírodě (1,4 km), Zřícenina hradu Rožnov (3,2 km), Barokní kostel Všech svatých (2,2 km), Krytý bazén s tobogánem (3 km)
 

Nad 5 km:
Pustevny (pěšky 11 km, autem 20 km), Hora Radhošť (6,9 km),
Gibon park (13 km), Přehrada Bystřička (23 km),

Více informací o Městě Rožnov